Kraunama...

Privatumo Politika

Kaip mes tvarkome mūsų klientų asmens duomenis

Kokius kliento asmens duomenis mes tvarkome?

Mes ("FreeHosting.lt") gerbiame lankytojų/klientų privatumą, bei tvarkome jų asmens duomenis teisės aktų nustatyta tvarka. Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai Jūs registruojatės mūsų puslapyje:

 1. Jūsų vardą;
 2. El. pašto adresą;
 3. Jūsų slaptažodžius naudojamus mūsų sistemoje;
 4. Jūsų IP adresus;
 5. Jūsų ar mokėtojo įmonės kodą, jei toks yra;
 6. Taip pat, mes galime rinkti informaciją apie tai, iš kokio puslapio į mūsų svetainę atėjo lankytojai, naršyklės tipą ir versiją;

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tinkamo "FreeHosting.lt" siūlomų paslaugų teikimo tikslais, t. y., tam, jog galėtume:

 1. Tvarkyti kliento sukurtas paskyras mūsų sistemoje;
 2. Suteikti kliento užsakytas paslaugas;
 3. Susisiekti su klientu dėl jo užsakytų paslaugų veikimo sutrikimų;
 4. Suteikti techninę pagalbą

Mūsų svetainėje slapukai naudojami tik statistikos, lankytojų patirties gerinimo, vartotojų prisijungimo/identifikavimo ir saugumo tikslais.

Kliento/lankytojo asmens duomenų apsauga

"FreeHosting.lt" niekada neperdavė, neperduoda ir neperduos lankytojų/klientų asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

 1. Priklausomai nuo to, kokį apmokėjimo už "FreeHosting.lt" teikiamas paslaugas būdą pasirenka klientas, tie kliento asmens duomenys, kurie yra būtini ir neišvengiamai reikalingi tinkamam apmokėjimui atsiskaitymo tikslu gali būti teikiami atitinkamam elektroninius atsiskaitymus vykdančiam juridiniam asmeniui (mokėjimo operatoriui). "FreeHosting.lt" šių, elektroninius atsiskaitymus vykdantiems asmenims (mokėjimo operatoriams), tiesiogiai perduodamų kliento mokėjimo duomenų (pavyzdžiui, mokėjimo kortelės duomenų) nesaugo.
 2. Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų numatytais pagrindais, teisinės institucijos prašymu, sukčiavimo ir/ar kriminalinių nusikaltimų ar kenkimo atvejais.

"FreeHosting.lt" kliento fizinio asmens pateiktus asmens duomenis tvarko 1 (vienerius) metus nuo paskutinio kliento prisijungimo prie savo paskyros arba užsakytos paslaugos teikimo pabaigos dienos, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip.

Pasibaigus numatytam kliento asmens duomenų tvarkymo terminui, "FreeHosting.lt" iš savo duomenų bazių ir jų archyvų galutinai ir negrįžtamai saugiai ištrina atitinkamo kliento paskyrą ir visus kitus šio kliento asmens duomenis, išskyrus tuos asmens duomenis, kurie įstatymų ar kitų teisės aktų nustatytais atvejais privalo būti saugomi toliau.

Lankytojai/klientai gali el.paštu kreiptis į "FreeHosting.lt" siekdami įgyvendinti savo, kaip duomenų subjektų, teises:

 1. Teisę žinoti (būti informuotiems) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 2. Teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 3. Teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų;
 4. Teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jo asmens duomenys;

Atkreipiame dėmesį, jog jeigu lankytojas/klientas nesutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi arba jeigu lankytojas/klientas nesutinka, jis negali toliau lankytis mūsų svetainėje ir naudotis "FreeHosting.lt" paslaugomis, kadangi "FreeHosting.lt" neteikia anoniminių paslaugų.

Lankydamasis mūsų svetainėse, sukurdamas vartotojo paskyrą ar užsakydamas mūsų paslaugas, klientas/lankytojas patvirtina, kad susipažino, suprato ir sutinka su šia privatumo politika.


Paskutinį kartą peržiūrėta: 2024-01-27 09:15:11