Kraunama...

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Susipažinkite su vartotojų dažniausiai užduodamais klausimais

D.U.K

Čia rasite jums aktualią informaciją apie mūsų paslaugas

Kokiu būdu jūs teikiate nemokamą hostingą?

Idėja apie nemokamą hostingą kilo ieškant analogiškos paslaugos Lietuvoje. Deja, rasti sprendimai nebuvo priimtini, tad sukūrėme savo sprendimą. Paslaugą išlaikome iš savo nuosavų lėšų, esame dirbantys žmonės IT sektoriuje.

Kur talpinami jūsų serveriai?

Turime kelioliką serverių ir visi jie talpinami Europos duomenų centruose. Šalys: Vokietija, Nyderlandai, Lenkija ir kitos. Kruopščiai renkamės savo partnerius šioje srityje, nes žinome kokia ji svarbi.

Kodėl aš turėčiau rinktis jūsų paslaugą?

Jei turite rimtų dvejonių - tiesiog to nedarykite. Mūsų paslauga skirta žmonėms kurie nori talpinti savo asmenines svetaines ar entuziastams kurie ieško vietos savo nedideliam projektui internete. Jei jūs iš savo talpinamos svetainės gausite pajamų, rekomenduojame į tai investuoti protingai ir rinktis komercines paslaugas.

Aš noriu pašalinti svetainę, kodėl jūs ją archyvuojate?

Tenka pripažinti, jog nemokamas paslaugas naudoja asmenys, kurių moralės ir etikos kodeksas nesutampa su mūsų ar LR įstatymais. Tam, jog galėtume informuoti atitinkamas tarnybas apie veiklas, pažeidžiančias LR įstatymus, mes archyvuojame vartotojo pašalinamą svetainę 45 dienas. Praėjus šiam laikotarpiui 5 dienų bėgyje svetainės duomenys galutinai pašalinami.

Noriu jums sumokėti už paslaugas, kaip tą padaryti?

Dėkojame už puikų norą, tačiau nesame juridinis asmuo ir mokėjimų priimti negalime.

Norėčiau daugiau resursų patalpinti savo svetainei, ar galite juos padidinti?

Jei jums tikrai reikia daugiau serverio resursų, visuomet kreipkitės į mus. Mes niekuomet neatsisakome suteikti daugiau jei to tikrai reikia.